Hotline: 777 151 151
Potřebujete
poradit?
Nechte nám tu své číslo,
zavoláme vám zpět

Popis dotačního programu

Dotační projekt „Vysokorychlostní internet pro společnost Jaw.cz, s.r.o.“

NIO 8 – Děčínsko – České Švýcarsko
Projekt podporovaný EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU
registrační číslo CZ.01.4.03/0.0/0.0/17_094/0018731

Cílem projektu je rozšířit pokrytí vysokorychlostním internetem na tzv. bílých adresních místech a tím umožnit přenos velkého množství dat na místa, na které to dosud nebylo možné.

Předpokládané termíny projektu Souhlas s umístěním optické přípojky


AKTUÁLNÍ NÁVRH VELKOOBCHODNÍ NABÍDKY KE STAŽENÍ


Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali, že naše společnost získala dotaci z fondů EU na výstavbu sítě vysokorychlostního internetu v lokalitách:
Průmyslový obvod Křešice, Lesní Mlýn, Lesná, Velká Veleň, Benešov nad Ploučnicí - U Nové Školy, Ovesná, Heřmanov, Fojtovice, Valkeřice, Blankartice, Kamenická Nová Víska, Víska pod Lesy, Veselé, Janská, Česká Kamenice - U Papíren, Horní Kamenice - východ, Maxičky, Přípeř, Lipnice, Studený, Líska, Krásné Pole, Mezní Louka, Mezná, Dolní Žleb, Brložec, Karlovka, Malá Bukovina, Velká Bukovina, Babětín

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie prostřednictvím programu „Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ - Vysokorychlostní internet – Výzva II“. Poskytovatelem dotace je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Díky spolufinancování z prostředků Evropské Unie jsme schopni vybudovat přípojku datového optického kabelu až do Vašeho domu zcela ZDARMA!

Představení projektu

Jedná se o zcela jedinečný projekt, který podporuje přivedení vysokorychlostního internetu do domácností
v obcích a vesnicích, kde v současnosti není možnost připojení přes optický kabel a kde by bylo vybudování tohoto typu sítě bez finanční podpory velmi obtížné.

Samotné realizaci (výstavbě sítě) předchází celá řada přípravných, administrativních a projekčních prací. Poté nás čeká rozsáhlá a časově náročná výstavba více než 150 km kabelových tras. Lhůta pro poskytnutí dotace je časově omezená, a proto uvítáme Vaši součinnost a podporu. Předpokládané termíny projektu najdete pod tímto odkazem.

Co získáte a kdy dojde ke zprovoznění?

Optická datová přípojka do domu Vám umožní se připojit k síti vysokorychlostního internetu o rychlosti 100 až 1000 Mbit. Přípojku optického kabelu lze též využít k digitálnímu sledování TELEVIZE v HD rozlišení a to včetně všech možností, které jsou při těchto typech služeb nabízeny v závislosti na nabídkách jednotlivých poskytovatelů.

Předpoklad výstavby této sítě je v období let 2022 – 2023. Zavedení služeb proběhne v roce 2023.

Máte zájem o zavedení přípojky? Jak postupovat?

V každé lokalitě působí jeden z našich zástupců, kteří zjišťují zájem o zavedení optické přípojky. Pokud se Vám nedaří s našimi zástupci spojit, postačí, když nám na email vyjadreni@jaw.cz zašlete vyplněný a podepsaný souhlas, který najdete pod tímto odkazem.
Souhlas lze poslat též poštou na adresu:
JAW.cz s.r.o., Benešovská 432/3, 405 02 Děčín 2.

Vše ostatní zajistíme my. Nemusíte mít obavy, v dostatečném předstihu před zahájením prací Vás navštívíme a domluvíme si konkrétní způsob vedení trasy domovní přípojky i termín realizace prací.

Těšíme se na spolupráci!

Váš tým JAW.cz