Hotline: 777 151 151
Potřebujete
poradit?
Nechte nám tu své číslo,
zavoláme vám zpět

Kariéra

Technik pro instalaci internetových přípojek

Koho hledáme
Technicky zručného kolegu nebo kolegyni, kteří nechtějí sedět jen v kanceláři, ale pracují rádi přímo v terénu a rádi komunikují s lidmi.

Náplň práce
- instalace internetových přípojek WIFI a LAN u klientů společnosti
- komunikace se zákazníky
- plánování datových rozvodů a jejich realizace
- administrativní práce (zaznamenávání informací v interním systému, smlouvy, dodací listy)
- komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme
- základní znalost bezdrátových sítí v pásmech 5 a 2.4 GHz a LAN
- znalost práce s počítačem
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- schopnost práce ve výškách
- řidičský průkaz skupiny B
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost a flexibilita

Co nabízíme
- zajímavé finanční ohodnocení
- oblast práce Teplice a okolí
- flexibilní pracovní dobu
- rozvoj dovedností v oblasti telekomunikací a služeb
- skvělý pracovní tým

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail info@jaw.cz nebo volejte 777 151 151.