Kariéra

Společnost JAW.cz s.r.o. poskytovatel služeb elektronických komunikací v rámci severních Čech vypisuje výběrové řízení na pozice:

1. Obchodník pro koncové zákazníky

Jsi komunikativní, máš smysl pro obchod, zájem o internet a chceš pracovat pro poskytovatele internetového připojení? Máš tah na branku? Tak možná hledáme právě tebe. Pokud máš zájem o tuto pozici, pošli nám nejpozději do 31. 6. 2019 motivační dopis v max. rozsahu polovina A4 a svůj strukturovaný životopis na email hanka@jaw.cz. Vybrané kandidáty budeme kontaktovat do 1.7. Neomezené výdělky (30-50 tis.), práce na ŽL nebo DPP. Oblast Teplicko, Děčínsko a okolí.

2. Obchodník pro firemní klientelu

Jsi zapálený(á) do internetu? Máš obchodního ducha, baví Tě komunikace a chceš si řídit svoji práci sám/(sama)? Hledáš práci, která Tě bude naplňovat? Tak neváhej, ozvi se a nastartuj u nás svou kariéru! Jsme veselý obchodnický tým, co prodává internetové připojení. Máme svou práci rádi a hledáme někoho, kdo bude sdílet naše nadšení. Pokud máš zájem o tuto pozici, pošli nám nejpozději do 31.6. motivační dopis v max. rozsahu polovina A4 a svůj strukturovaný životopis na email hanka@jaw.cz. Vybrané kandidáty budeme kontaktovat do 1.7. Neomezené výdělky (30-50 tis.), práce na ŽL nebo DPP. Oblast Teplicko, Děčínsko a okolí.

3. Technik sítí elektronických komunikací

Místo výkonu práce: Teplice a okolí, Děčín a okolí

Náplň práce:

  • údržba a servis optických sítí a bezdrátových sítí
  • zákaznická podpora, nabídka a prodej služeb zákazníkům
  • vyřizování požadavků zákazníků osobně na pobočce, i telefonicky
  • montáž přípojek pro poskytování služeb internet a IPTV
  • konfigurace, instalace a servis aktivních prvků (routery, hlasové brány, set-top-boxy)

Požadavky:

  • znalosti TV techniky a sítí elektronických komunikací výhodou
  • znalosti a zkušenosti s metalickými a optickými sítěmi výhodou
  • preciznost a spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
  • manuální zručnost a schopnost samostatné práce
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

 Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (15-25. tis.), dále neomezené výdělky
  • možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech
  • příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu o nabízené pozice zašlete svůj životopis na hanka@jaw.cz